Hangi Star Trek Serisi Tam Sana Göre?

Ülkemiz televizyonlarında Star Trek serileri, maalesef orijinal yayın tarihinden yıllar sonra gösterime girmişlerdir. Bu durum özellikle Patrick Stewart’ın başrolünü üstlendiği Star Trek: The Next Generation serisinin 80’ler sonu dönemde yarattığı küresel etkinin Türkiye’yi teğet geçmesine sebep olmuştur. Seri, nihayet 90’lı yıllarda özel kanallarda gösterime girdiğinde ise Hercules: The Legendary Journeys ve Xena: Warrior Princess gibi o dönemler çok popüler olan serilerin gölgesinde kaldığı için pek ilgi görmemiştir.

Ancak hem günümüzde dizi izlemek için bir yığın alternatif olması, hem de artık alt kültür takip eden ciddi bir kitlenin oluşmasıyla en azından Y jenerasyonu Star Trek’le tanışmak için geç kalmış sayılmaz. Elbette ilk bakışta Star Trek serilerinin çokluğu göz korkutucu olabilir. Zira 5 farklı seride toplam 28 sezon olarak yayınlanmış 726 bölüm ve 12 sinema filminden bahsediyoruz.

İşte bu noktada hazırladığım bu test devreye giriyor. Teste vereceğiniz cevaplara endeksli olarak sonuçta sizin zevkinize en yakın Star Trek serisini tavsiye edebileceğimi düşünüyorum. Buyrun, bir deneyin bakalım:


Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Hangi Star Trek Serisi Tam Sana Göre? %%personality%%

Sonucu paylaşYorumlar