Thor’un Çekicini Kimler Taşıyabilir?

8. Thunderstrike

Thor serisinde yer alan yardımcı karakterlerden biri olan Eric Masterson’un layık olduğu ortaya çıktıktan sonra Odin, tıpkı Beta Ray Bill’e yaptığı gibi, onun için de bir silah yaptırmıştır. Ancak bu sefer silah bir gürzdür. Thunderstrikle bir süre Thor’un rolünü üstlenmiş, Avengers’ta yer almış, hatta kendi mini-serileri dahi yayınlamıştır.

Pek kızdırmaya gelecek biri gibi durmuyor değil mi?

Pek kızdırmaya gelecek biri gibi durmuyor değil mi?

9. Wonder Man

Tıpkı Vision gibi 90’lı yılların sonunda unutulup bir köşeye atılmış bir Avengers karakteri olan, bununla birlikte Jean Grey’den bile daha fazla kere ölüp ölüp dirilmiş Wonder Man’de görünüşe göre çekici taşıyabilmektedir!

thorMjolnir5

Az biraz züppedir kendisi. Ama tanısanız çok seversiniz.

10. Roger Norvell

Loki tarafından kandırılarak, Thor’un büyülü eşyalarıyla donatılarak Thor’u dövmüş ve elinden çekici almıştır. Evet, bence de salakça bir hikaye! Ancak çekici kaldırdı mı? Kaldırdı!

thorMjolnir6

Meh!

11. Loki

“Ne alaka?” demeyin! Ahlaki eğilimi bir büyü sayesinde değiştirildiğinde gerçekleşti bu olay.

Loki mi?

Loki mi?

12. Female Thor

Marvel, 1960’ların Amerika Birleşik Devletleri kafasında yaratılmış karakterleri elden geçirmeye kararlı görünüyor. Kahramanlar arasındaki cinsiyet, ırk ve cinsel yönelimleri daha eşit dağıtma çabasıyla Thor karakterinin kadına çevirilmesi de bu eylemlerden biri.

Ha! Unutmadan, bu karakter bizzat Thor değil. Orijinal Thor hala orada. Bu karakter kimliği henüz bilinmeyen ve Mjolnir’i taşıyan bambaşka biri.

Thoriye (!)

Thoriye (!)

Yorumlar