GameX 2017: Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarına Sayılı Gün Kaldı!

Milyar dolarları aşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlence sektörünün kalbi GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı ile 14-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde atacak.

Maximum Eğlence, Maximum Oyun!

Muhteşem şovlar eşliğinde PC ve konsol Oyunları, eşsiz simülatör ve VR (Sanal Gerçeklik) deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, çarpıcı cosplay etkinlikleri, sayısız ödül ile hediye ürünler, seminerler, paneller ve atölye çalışmaları da fuar etkinlikleri arasında yer alacak. YTÜ Robotik Otomasyon Kulübü’nün de katkılarıyla Türkiye’de bir oyun fuarında ilk kez Robot Savaşları da canlı olarak izlenebilecek.

Rocwise Entertainment (Soldiers of the Universe), Proud Dinosaurs (Macrotis), Imagine Codes (Deliçeri), NTT Game, Bigpoint Games gibi oyun firmalarının yanısıra Ortombo, EPIN, ByNoGame, BoaCompra, GameSatış, GamingInTurkey (Metal Tornado), İninal, Papara, Twitter (GenArt), Yeşilyurt Gaming, Vestel, Sennheiser, Digiturk, FOX TV, Oyunder, LEVEL, QP Bilişim, Red Bull, McDonald’s, ve Number1 gibi milyonları peşinden sürükleyen önemli markalar da yer alacak.

GameX

Oyuna Geldik!

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX fuarına siz de katılmak istiyorsanız biletlerinizi  GameX ve Biletino üzerinden alabilirsiniz, ayrıca fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden de temin edebilirsiniz. Kahramangiller yazar ekibi olarak bizler de orada olacağız, görüşmek üzere!

Yorumlar