Sana Bir Manga Önerelim mi?

Çizgi roman dünyamızda son 10 yıldır mangalar giderek artarak karşımıza çıkıyor ve bu durum daha sürecek gibi görünüyor. Hem cıvıl cıvıl, hem alabildiğine derin ve karanlık öyküler sevenlere hitap eden mangalar, aynı zaman da yüksek özgünlükleri ile Hollywood filmlerinin bile ilham kaynağı durumuna doğru hızla ilerlemekte.

Ülkemizde Gerekli Şeyler Yayınları da kendisine düşeni yerine getirerek bu akımın birçok örneğini bizlere sunmaya devam etmekte. Hal böyleyken, birkaç sene öncesine değin manga takip etmek ve onlara ulaşmak ülkemizde hayli zorken şimdilerde Manga popülaritesinin hızla artmasıyla bu engin düşler okyanusuna yelken açmamak için herhangi bir bahane kalmıyor.

Eğer şimdiye dek kendinizi Manga estetiğinden mahrum bıraktıysanız yada halihazırda manga dünyasına ilgi duyuyor ama kararsızlık yaşıyorsanız bir yerden başlamanın tam zamanı. Bizler de okunmayı hak eden bu örneklerden hangisiyle başlayacağınıza kararsız kalabileceğinizi düşünerek bu testi hazırladık.

Elimizden geldiğince net ve  akılda kalıcı bir şekilde size fikir vermesi için gerçek bir beyin fırtınası yaptık. Koltuğunuza yaslanın ve testin tadını çıkarın. Sonuçları Facebook hesabınızda arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Çünkü bir mangayı güncele yakın tempoda takip etmek kadar, bir arkadaşınızla beraber aynı mangayı takip etmek de, emin olun çok az şeyin verdiği tadı veriyor.


Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Sana Bir Manga Önerelim mi? %%personality%%

Sonucu paylaşYorumlar